Recenzie Sennheiser

Pridané: 8. marca 2020

• jednoduchá inštalácia
  • fajn konštrukcia
  • dobré a stabilné pripojenie
  • dobre riešené nabíjanie
  • výdrž batérie
  • prebasované, nerozumiem funkcii Bass boost, to je už fakt nepočúvateľné
  • komfort nosenia by mohol byť lepší
  • surround je len taká marketingovka, je to zbytočné
  • pri vyššej hlasitosti výšky nepríjemne "kričia"
  • náušníky sú z materiálu, ktorý sa rýchlo opotrebuje, hlavne ak máte okuliare alebo bradu

Slúchadlá mi nevyhovovali - chcel som ich primárne na pozeranie TV. Tovar som vrátil.

Sennheiser HD 450BT

Sennheiser HD 450BT

Pridané: 22. februára 2020

Zakúpený v MALL.SK

problém so spojením s bluetooth vysielačom

Sennheiser HD 25

Sennheiser E865S

Overený zákazník Kytary.sk Overený zákazník

Pridané: 23. januára 2020

Zakúpený v Kytary.sk

• Toto nie je mikrofon ,ale Pan mikrofon a ked sa k tomu prida pekna farba hlasu vyhrali sme.Odporucam.
  • Mozno by potesil v baleni taky isty kvalitny mikrofonovy kabel.

Odporucam.

Sennheiser CX 300S

Pridané: 11. novembra 2019

• pekné stredy a výšky
  • nevýrazný basový prednes
  • kábel pri kontakte s oblečením prenáša zvuk (microphonics)

Toto je môj subjektívny názor na slúchatká. V porovnaní s mojimi staršími Sennheiser CX 175 mali čistejší prednes stredov a výšok. Basová časť bola nevýrazná až veľmi slabá a to aj po úprave zvuku ekvalizérom. Bol to hlavný dôvod pre ktorý som ich vrátil naspäť. Osobne by som ich neodporučil pre EDM žánre a skladby s dominantnou basovou zložkou.

Sennheiser E609

Sennheiser E609

Overený zákazník MUZIKER.sk Overený zákazník

Pridané: 6. novembra 2019

Zakúpený v MUZIKER.sk

gitara - oproti sm57 neutrálnejší zvuk, oproti e906 viac stredový.
výborne sa osvedčil na snare v jazzovej sade, aj na malé BD s plnou blanou.

Sennheiser EPOS PC 8 USB

Sennheiser EPOS PC 8 USB

Overený zákazník L222 Overený zákazník

Pridané: 11. októbra 2019

Zakúpený v L222

• Lahke
  • pripojenie cez USB
  • potlaca okolity hluk
  • kvalitny zvuk na telekonferencie
  • nepohodlne, nie su urcene na celodenne telefonovanie

Headset splna ucel: velmi dobre rozumiem a aj mna velmi dobre rozumeju pri telekonferenciach. Mne vyhovuje aj pripojenie cez USB, mam takto sluchadla zapojene do docking station.
Na dlhodobe telefonovanie ale nie su, uz po polhodine ma tlacia na usiach. Ani nie su urcene na pocuvanie hudby.

Pridané: 7. októbra 2019

Zakúpený v MALL.SK

• celkovo skvelý zvuk, ale to asi zavisí aj od prehrávača
  • vynikajúci dynamický rozsah
  • skvelá výpredajová cena
  • možnosť voľby ušníc podľa veľkosti, 3 veľkosti v balení
  • L-kový spevnený konektor
  • nie je možnosť regulácie hlasitosti priamo na sluchátkach

Sennheiser E945

Sennheiser E945

Overený zákazník PROAUDIO Overený zákazník

Pridané: 15. septembra 2019

Zakúpený v PROAUDIO

• nemá vypínač (ak sa používa bez zvukára, tak je to nepraktické)

Podla mojho názoru lepší zvuk než Shure Beta 58A a než ostatné mikrofony, ktoré som používal doteraz. (AKG, Bayerdynamic)

Sennheiser HD 300 PRO

Sennheiser HD 300 PRO

Overený zákazník Kytary.sk Overený zákazník

Pridané: 2. septembra 2019

Zakúpený v Kytary.sk

• dobrá kvalita za super cenu
  • v promoakcii za polovičnú cenu :) no nekúp to

Sennheiser HD 569

Sennheiser HD 569

Overený zákazník Audigo.sk Overený zákazník

Pridané: 10. augusta 2019

Zakúpený v Audigo.sk

• nedodaný adapter 6,3/3,5mm.

Po zapojení cez sluchátkový zosilovač kvalitný zvuk.

Frankie1814 Frankie1814

Pridané: 7. augusta 2019

(naposledy upravené 7. augusta 2019)

• výborný zvuk
  • možnosť dokúpenia ďalších slúchadiel (bez základne), ktoré je možné mať pripojené súčasne
  • možnosť dokúpenia náhradného polstrovania náušníkov
  • nepochopiteľne veľká medzera v polstrovaní na hlavovom moste na spojenie s nabíjacími konektormi, ktorá spôsobuje veľmi nepríjemný tlak (mám však väčšiu hlavu): konektor má šírku 7 mm, ale medzera v polstrovaní má cca 42 mm !!! Načo ??? Riešenie: svojpomocne zhotovený "vankúšik" vyplňujúci problematickú medzeru (napr. z papierovej vreckovky a lepiacej pásky)
  • počas tichších častí skladieb je výrazná interferencia s Wi-Fi routerom (cca 80 cm od základne slúchadiel)
  • vysoká cena v SR - preto som ich kúpil za 181,50 € (z dôvodu drahej dopravy do SR - 12 € - vyzdvihnuté v Marcheggu, kam je doprava týchto slúchadiel bezplatná) na amazon*de . Cena na stránke je s nemeckou DPH, ktorá je nižšia ako v SR.

Kvalitné slúchadlá s drobnými nedostatkami, ktoré som si vybral na základe článku na https://avmania.zive.cz... - i keď v ňom sa spomínajú RS 170

Pridané: 26. júla 2019

Zakúpený v MALL.SK

Slúchadlá som si vybral na základe veľmi dobrých recenzií, no nakoniec som bol sklamaný. Kupoval som ich ako náhradu k mojim doterajším slúchadlám k mp3 prehrávaču (obyčajné slúchadlá priložené od výrobcu), no čo sa týka kvality zvuku, nepočul som žiadny rozdiel. Výhodou bolo lepšie odizolovanie hluku (ruchy ulice ale stále zostávajú počuteľné, auto by vás kvôli nim zraziť nemalo), obrovskou nevýhodou je ale prenos aj toho najmenšieho šuchnutia kábla o oblečenie priamo do ucha. Toto bolo pre mňa tak rušivé, že som slúchadlá nakoniec vrátil.

Sennheiser Set 880

Sennheiser Set 880

Pridané: 12. júla 2019

Zakúpený v MALL.SK

• jediný na trhu s takými parametrami
  • trochu drahý

Maroš Maroš

Pridané: 8. júla 2019

• kvalitný zvuk
  • dobré odhlučnenie
  • kvalitný materiál káblov

Slúchadiel som vystriedal už niekoľko aj rôzne značky, ale tieto sa mi zdajú zatiaľ najlepšie. Štuple majú ideálnu veľkosť a v uchu držia dobre, to síce začne po čase trochu bolieť, ale to by ste ich museli mať v ušiach niekoľko hodín. Výborne odhlučňujú okolie, takže hudbu si môžete vychutnávať bez vonkajších vzruchov. Ponúkajú pomerne kvalitný zvuk, pri danej cenovej relácii je to určite jedna z najlepších možností. Káble sú z kvalitného materiálu ktorý zabezpečí ich dlhú životnosť a na to že ich nosím stočené sa ani veľmi nezamotávajú. Oceňujem pribalené puzdro ktoré je užitočné a slúchadlá mám stále v ňom. Jednoznačne odporúčam.

Pridané: 8. júla 2019

• zvuk
  • tlmenie okolitého hluku
  • Tenké motajúce sa kablíky

Po vyššej rade som nedopatrením a zlým objednaním prešiel na nižšiu radu a zatiaľ nemôžem povedať krivé slovo. Snáď s výnimkou tých tenučkých káblikov, ktoré sa domotajú kedy sa len dá, ale s tým dokážem existovať.

Sennheiser HD 599

Sennheiser HD 599

Overený zákazník L-E.SK Overený zákazník

Pridané: 20. mája 2019

Zakúpený v L-E.SK

• odpojitelne kable (3,5mm jack 1,2m / 6,3mm jack 3m)
  • velmi pohodlne, nizky pritlak (takze s headbang-om opatrne) - poz: nosim okuliare
  • dostatocne velke a hlboke musle (nausniky) - samozrejme zalezi ako mate tvarovane usi, ale ak budete mat problem s tymito sluchadlami, tak potom asi s vacsinou "over ear" (okolo usi) sluchadiel
  • vymenitelne nausniky

Dovod nakupu / vyuzitie: domace pocuvanie hudby, filmov, videohry, ku el. gitare a klavesom, (ASMR :P). Byvam v byte a nechcem rusit susedov reproduktormi (aj ked aj tie pouzivam, ale nie velmi nahlas :) ).

Nie som ziadny audio-fanatik, ani so zvukom nepracujem profesionalne, ale hudbu mam rad (siroke spektrum zanrov) a chcel som siahnut po niecom kvalitnom a osvedcenom (mal som moznost si pred kupou vyskusat starsi model Sennheiser HD555). Slusne sluchadla najdete aj lacnejsie, takze investiciu musite zvazit (cena modelu HD599 v case nakupu bola cca 170 EUR).

Chcel som otvorene sluchadla pre "priestorovejsi" pocit a aby mali odpojitelny kabel (poz. koncovka iduca do sluchadiel je specialne tvarovana, takze najjednoduchsie je kupit nahradny kabel od vyrobcu, aj ked na internete najdete navody na "tunning" aby vam pasoval akykolvek 2,5mm jack).

Externa zvukova karta / DAC/AMP / zosilnovac nie je potrebny kvoli hlasitosti (impedancia 50 Ohm), aj ked rad by som vyskusal ako by zneli s niecim takym.

Sennheiser HD 600

• kultový model

seko0408 seko0408

Pridané: 30. marca 2019

• kvalitna znacka
  • vyborne sedia v usiach
  • 3 rozne velkosti stuplov
  • dobry zvuk aj basy
  • pekne spracovane prakticke puzdierko
  • pozlateny konektor
  • dobre tesnia okolity hluk
  • na moj vkus za stuple vysoka cena
  • otrasny obycajny kabel
  • kabel od praveho sluchatka je dlhsi co mne osobne nevyhovuje
  • 3,5mm Jack ohnuty v tvare L co mne osobne nevyhovuje
  • nema mikrofon

Sluchatka su vpohode ale ten lacny kabel ma velmi sklamal. Je tenucky, casto sa guzli a bojim sa aby sa mi neprelamal. Navyse pravy kabel je dlhsi nez lavy co mne nevyhovuje ale nevadi. Uvidime ako dlho mi vydrzia no preistotu blocek odlozim. Niesom ziadny drzgros ale za take klasicke stuple ktorych cena je od 8 eur sa mi zda dat 30-40 eur proste vela, no aj tak som ich kupil pretoze mi boli odporucane ako najlepsie stuple v pomere cena/vykon. Hraju dobre, niesu vobec prebasovane ako niekto pise ale zaroven tam basy pocut su. Podla mna maju zvuk vyborny. Skoda ze nemaju mikrofon, niekedy sa fakt zijde. Pekne prakticke puzdierko na magnet potesilo.

//editnem tento prispevok ak sa mi pokazia.

Zobrazujem 141 - 160 zo 267 recenzií 1...6 7 [ 8 ] 9 10...14