Recenzie Sennheiser

Pridané: 2. marca 2018

• paradny zvuk, skoro neviete ze ich mate..
  • nie pre kazdeho., otvoreny system..

mne vyhovuju , odporucam..treba ich pocut..

Sennheiser HD 25 PLUS

Sennheiser HD 25 PLUS

Overený zákazník Profi-DJ.sk Overený zákazník

Pridané: 19. februára 2018

Zakúpený v Profi-DJ.sk

• kvalitný zvuk
  • počuť buchot kábla ked búcha o predmety

Pridané: 19. februára 2018

• vyborny zvuk
  • pohodlne
  • vierohodna reprezentacia skladieb (nie su naviac zvyraznene basy ci vysky)
  • vymenitelny kabel
  • 6.3mm konektor v baleni
  • pre niekoho so sirsou hlavou mozu byt tesne

So znackou Sennheiser som mal doteraz iba velmi dobre skusenosti a tieto sluchadla len potvrdzuju pravidlo.

Vyborny zvuk (s DAC/AMP Fulla od Schiit je vysledok este lepsi), pohodlne sedia na hlave a kedze su polstrovane tak ani po hodinach nosenia z nich nebolia usi.

Urcne pre niekoho kto si rad vypocuje svoju hudbu s viac ako lepsim zvukom ale zaroven sa mu nechce investovat stovky do high-end audiofilskych sluchadiel + DAC/AMP.

Sennheiser HD 660 S

Sennheiser HD 660 S

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 15. februára 2018

Zakúpený v MALL.SK

• vysokokvalitné slúchadlá po každej stránke
  • pekný klasický dizajn
  • výborný zvuk
  • balenie zodpovedajúce cene
  • snáď len cena?

Výborný produkt, zatiaľ úplná spokojnosť. So slúchadlami sa zatiaľ len zžívam, ale zatiaľ som nimi nadšený.
Plnohodnotný a vyvážený sound!

Pridané: 14. februára 2018

Zakúpený v L-E.SK

• Rychle dodanie. Tovar funguje.

Pridané: 20. januára 2018

• Kvalitná reprodukcia
  • Kvalitný zvuk
  • Ľahké slúchadlá
  • Jednoduché nabíjanie
  • Možnosť pripojiť k TV cez optický vstup
  • Vysoká cena
  • Chýba Bluetooth

Skvelý zvuk, ľahké slúchadlá, ľahké ovládanie, jednoduché nabíjanie. Už len ten Bluetooth chýba :)
A mohli by lepšie tlmiť zvuk z okolia, ale to nie je až taký veľký problém.
Cez optický vstup ho pripájam k TV a cez analógový Jack k PC.

Pridané: 12. januára 2018

• pomerne kvalitný zvuk
  • do istej miery aj detailný
  • výrazné a dobre odhadnuté stredné tóny
  • nevyvážený zvuk
  • prepálené výšky
  • nevýrazné nízke tóny, málo šťavnaté,
  • asymetrická dĺžka káblov (niekomu vyhovuje)

Úprimne, bol som trochu sklamaný. Neviem, možno som audiofil ale za tú cenu a za to, aké majú meno...som očakával viac. Hlavne pri nejakej gitarovke je basa a basový bubon stratený kdesi úplne vzadu, pri rape/elektre ešte ok. Výšky sú pri nízkej hlasitosti ok ale chcete počuť basy tak pridáte hlasitosť a pri vyššej hlasitosti sú výšky až obťažujúce a zlievajú sa. Dá sa to čiastočne vyriešiť úpravou equalizéra ale to už nieje známka kvalitného audia. Myslím že do ich cenovky by sa dalo nájsť niečo lepšie. Osobne by som si ich znova už nekúpil. Kvalitatívne spracovanie neviem objektívne zhodnotiť, nakoľko ich mám iba týždeň. Pred tým som mal CX215 štupľové a pred koncom záruky mi prestala hrať jedna strana. Tak dúfam že tu to bude lepšie.

Sennheiser E835S

Sennheiser E835S

Overený zákazník MUZIKER.sk Overený zákazník

Pridané: 8. januára 2018

Zakúpený v MUZIKER.sk

Pridané: 25. decembra 2017

• Kvalitný zvuk

Pridané: 29. novembra 2017

• filozofia nabíjania bateriek pri odlozenych sluchadlach
  • v sluchatkach su dve AAA baterky, kazda v jednom usniku cim sa vyrovnava hmotnost.
  • nízka kvalita zvuku. v stredoch niečo rezonuje (je to ten plast, si myslím), a vo výškach chýbajú detaily. čakal som oveľa viac za tú cenu, lossless takto vôbec nemá zmysel pricom prave na kriticke pocuvanie som to chcel.
  • kvalita materíalu pôsobí lacno a nie robustne, akoby skutočná hodnota bola len tretina ceny.
  • aj trochu sumia ked nieje ziadny zvuk.

po 2 minutach pocuvania mi bolo jasne ze ich vratim.
podla mojho nazoru je produkt vhodny LEN z dovodu DOSAHU sluchadiel, napriklad chodit po dome a podobne. na posluch v jednej miestnosti (ked len nechcete aby vam pri praci prekazali kable) ich neodporucam. tam by som volil nieco kvalitnejsie, pripadne aj radiove (ale kvalitne)

Sennheiser HD 25

Sennheiser HD 25

Overený zákazník Profi-DJ.sk Overený zákazník

Pridané: 24. novembra 2017

Zakúpený v Profi-DJ.sk

Suhatka su super, comu nerozumiem trochu je ta celenka, preco sa da rozdelit na dve casti. Aky to ma vlastne zmysel? Inac fakt super. Dobre izoluju na party, a hraju uzasne. Skvele aj na domace pocuvanie alebo vonku k iPhonu.

Overený zákazník InterStore.sk Overený zákazník

Pridané: 12. októbra 2017

Zakúpený v InterStore.sk

trvanlivost, este keby to malo odmontovatelnu klipsu na pripinanie k odevu

Pridané: 3. októbra 2017

• Pohodlné, ľahké
  • Kvalita zvuku
  • Sklapateľný mikrofón a ovládanie hlasitosti na slúchadle
  • Mäkký plast

Pridané: 2. októbra 2017

Zakúpený v HiFisluchadla.sk

• takéto slúchadlá som ešte veru nemal, čítal som recenzie na webe a aj doporučenia od kolegov, veru neľutujem investíciu v značku Sennheiser a model RS175, kvalita prenosu signálu, bez rušenia wifi, bývam v paneláku :), niektoré recenzie hovorili o tom, že pri dlhšom nosení majú kupujúci tohoto produktu od slúchadiel pocit odtlačkov, bolesti v hlave, náušníky tlačia, v mojom prípade je to v poriadku, môže to byť aj, o.i. o veľkosti hlavy, čo však nie je chyba spotrebiteľa

Pridané: 1. októbra 2017

• Velmi kvalitny zvuk
  • Viacero velkosti gumiciek, takze padnu do ucha kazdemu
  • Izolacia okoliteho zvuku
  • Kupil som ich aj priatelke a teraz si ich mylime :)

Tieto sluchatka su uz tak trosku legendy, Sennheiser ich ma uz na trhu velmi dlho a ja som rad, ze ich stale vyraba, pretoze za tuto cenu som nenasiel nikde lepsie sluchatka. Maju pekne basy, pre niekoho mozno trosku prebasovanejsie, ale mne sa prave takyto zvuk paci.
Casto ich mam v praci zalozene len tak bez toho, aby som pocuval nejaku hudbu, pretoze skvele izololuju okolite zvuky a lepsie sa mi sustredi.
Prve mi vydrzali asi 3 roky, potom sa mi poskodil kabel pri jacku a tak som si kupil znovu tie iste :)
Mam aj ine sluchatka - Sony MDR-1R, ktore su neporovnatelne drahsie a tieto stupliky sa im nielenze vyrovnaju, oni ich prekonavaju... Samozrejme, kvalita zvuku je subjektivna vec a kazdemu moze vyhovovat nieco ine, ale s tymito sluchatkami urcite nesliapnete vedla.

Pridané: 17. septembra 2017

• Dobry zvuk, pohodlne, dobra cena
  • Kabliky sa mi po troch rokoch prelamali v jacku. Pouzival som ich ale dost intenzivne. Skoda, kupim si ich ale opat

Dobra kupa

Sennheiser E845S

Sennheiser E845S

Overený zákazník MUZIKER.sk Overený zákazník

Pridané: 9. augusta 2017

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Tento mikrofon dokaže porazit aj ovela drahšie mikrofony.Takže max.spokojnost.

Pridané: 22. júla 2017

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

• Vyvazeny nepebasovany zvuk(povazujrm sa za narocnejsieho posluchaca)

Tensie kabliky uvidime ako obstoja casom...ale ja ich nepouzivam kazdodenne a ani moc neprenasam

Pridané: 28. apríla 2017

Zakúpený v L-E.SK

• vynikajuca kvalita za dobru cenu
  • vyborny zvuk
  • dlha vydrz na baterky
  • bez rusenia, bal som sa, ze budu wifi sietami a mobilmi rusene

Odporucam

Pridané: 13. apríla 2017

Zakúpený v L-E.SK

• vyborne spracovanie,makke pohodlne, vobec netlacia usi a hlavne sa usi vobec neohrievaju ani po hodine....vobec...cela usnica je vo vnutri ...
  • zvuk je vyvazeny,skutocne prijemny a dokaze vykreslit rozne hudobne nastroje v pesnickach
  • dva kable ! velmi prakticke
  • mozno len trosku cena, ale skusal som lacnejsie a znackove a nevedia to takto hudobne podat...

Spekuloval som ci aj otvorene ze ako to bude ,je to popcut do okolia riadne, a aj vy pocujete vsetko ked ich mate na usiach vypnute.. uz ked ide hudba tak nepocut okolie...
zamykanie koncovky kabla do sluchadiel len ocenujem, a ze je vyemenitelny kablik je uplne super...
Tieto sluchadla ale niesu vhodne na bezne nosenie po ulici vo vlaku a pod, je to skor na domace pouzitie, nedaju sa zlozit...
a ich kvalitu zvuku znacne ovplyvnuje aj zdroj zvuku aky pouzivate...
obycajny mobil je slabota...

Zobrazujem 181 - 200 zo 265 recenzií 1...8 9 [ 10 ] 11 12...14