Recenzie Sennheiser

Sennheiser HD 569

Sennheiser HD 569

Pridané: 27. decembra 2018

Zakúpený v Techhouse

sadnú na metalovú hudbu a hard rock

Pridané: 18. decembra 2018

• Velmi kvalitné

Pridané: 1. novembra 2018

• Naozaj vynikajúce slúchadlá s možnosťou nastavenia podľa požiadaviek užívateľa. Možnosť na pripojenie optickým káblom. Inteligentné nabíjanie. Excelentný zvuk. Indikácia rôznych stavov.
  • Návod nie je ani v slovenčine ani v češtine. Udávajú možnosť stiahnutia z ich stránky, ale je tam iba anglický.

Slúchadlá No1.

Pridané: 28. októbra 2018

Zakúpený v Techhouse

• v danej cene super kvalita

Sennheiser E865S

Sennheiser E865S

Pridané: 26. októbra 2018

• Je to super mikrofón

Má vynikajúci hlas spätná väzba absolútne funguje nezahucčí ani pred reprákmi ...výški basy znejú krásne je to konďák no

Overený zákazník audiostore Overený zákazník

Pridané: 25. októbra 2018

Zakúpený v audiostore

• lahke ale precizne prevedenie
  • zvuk je top vo svojej kategorii
  • vydrz baterie
  • menej funkcii oproti konkurencii
  • multifunkcne tlacitko ma tendencu zachytavat sa o oblecenie

Overený zákazník L-E.SK Overený zákazník

Sennheiser HD 650

Sennheiser HD 650

Pridané: 15. septembra 2018

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Špičkový zvuk pre posluch hudby - verné basové plochy / ale aj stredné a výškové pásmo / do vás plynú tak prirodzeným spôsobom, že zážitok z hudby je veľmi hlboký.

Pridané: 30. augusta 2018

• kvalita materiálov, spracovanie
  • zvuk
  • modulárne slúchadlá
  • točený kábel

Aj keď ide o slúchadlá na uši izolujú výborne. Ide o menší a ľahší produkt avšak vôbec nepôsobí labilne alebo nekvalitne. Skôr naopak! Zvuk je perfektný (i na bežné počúvanie, nie len na monitoring) s miernym zvýrazneným bassov - čo by si mal DJ zvážiť.

Jediný nedostatok som našiel v točenom kábli. Pre mňa veľmi dôležitý prvok. Avšak kábel ja ťažší ako samotné slúchadlá a pomerne robustný, či až moc tuhý v porovnaní s ich veľkosťou. Dúfam, že mi nespadnú z hlavy keď sa otočím a kábel sa nenatiahne poriadne. Našťastie prišiel v balení i klasicky rovný a dá sa jednoducho vymeniť. A prvý DJing s novými slúchadlami dopadol na výbornú aj napriek prvotným rozpakom kvôli káblu :)

Sennheiser E865

Sennheiser E865

Pridané: 28. augusta 2018

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Výnimočný mikrofón s dobrou dynamikou. Spevák nemusí byť nalepený na membránu mikrofónu aby bol kvalitný signál. Zosníma bez skreslenia jemný šepot a aj veľmi hlasný spev. Nesklame, je výborný.

Overený zákazník audiostore Overený zákazník

Pridané: 8. júla 2018

Zakúpený v audiostore

• Konštrukcia, zvuk, dizajn

Pridané: 17. apríla 2018

(naposledy upravené 17. apríla 2018)

• fantastický a vyvážený zvuk
  • ako majiteľ legendárnych HD650 musím povedať, že ma slúchadlá veľmi prekvapili a doslova nadchli, absolútne ten istý problém ako keď som dostal do rúk prvý krát HD650 -tky....absolútne nedokážete prestať počúvať, neuveriteľne “návykový” zvuk, ktorý Vás neunaví ani po hodinách počúvania
  • kombinácia toho naj z HD600 + HD650, ktorej výsledok je naozaj skvelý, - krásne stredy (ako pri Sennoch vždy), hladučké výšky, pevnejšie basy
  • “nový” (žeby z modelu HD700 ale to nikto nevie naisto?!) menič, ktorý je detailnejší a nebudete mať problém počuť viac detailov, perfektné pre porovnávanie rôznych mastrov, vinyl ripov....DSD, inými slovami ako kvalitný bude vstup taký bude aj výstup, nič neprikrášľujú - neutrálny ale stále zábavný zvuk, žiadne pásmo/frekvencia zbytočne nevyčnieva, neznášam slovo neutrálny ak ide o zvuk ale inak sa to popísať nedá
  • iné podanie basov ako pri HD650 - niekedy sa pri nich stávalo, že sa podľa môjho názoru zmiešavali so stredmi (čo nie je vždy na škodu :)), pri HD660S sú basy pevnejšie o dosť prekresleňejšie
  • prechody a rekcie meniča sú ĎALEKO rýchlejšie ako pri HD600/650, v tomto ohľade naozaj o triedu/dve vyššie - ani som neveril aký je to rozdiel pri akejkoľvek hudbe ale hlavne rocku
  • imaging je skvelý - presne dokážete povedať “odkiaľ” zvuk prichádza z priestoru, ktorý pres Vami slúchadlá “vytvoria” (soundstage)
  • niekomu sa môže zdať konštrukcia lacná ale to ani omylom - tieto slúchadlá Vám sadnú na hlavu a môžete si vyskúšať headbang challenge - zaručene prehráte - vyskúšané osobne :)
  • slúchadlá, ktoré zvládnu každý žáner, absolútne hocičo čo na ne hodíte
  • ak váhate jednoznačne im dajte aspoň šancu
  • testované na Schiit Jotunheim zosíku + interný dac modul (delta-sigma - áno plánujem niečo iné čo týka dac-u ale tento je naozaj skvelý ako kombo, škoda, že u nás sa nedá priamo kúpiť ako veľa iných vecí) na symetrickom výstupe - XLR 4pin
  • nič nie je 100%-tné (aj keď moje skóre paradoxne je, naozaj si ho zaslúžia) ale ťažko sa hľadá negatívum - jediné vidím len to, že samotný Sennheiser ich prezentuje ako slúchadlá, ktoré môžete použiť pre mobilné zariadenia čo je totálny nezmysel (možno LG V20 a V30 by to dali ako tak) ale zďaleka nie s takou dynamikou a detailami ako dedikovaný externý dac +amp, takže zabudnite, kto by to aj tak robil, keď si ich v kľudne môžete užiť, tak aby ste z nich dostali čo najviac, sú to aj tak otvorené dynamické slúchadlá čo znamená, že moc dobre neizolujú okolitý zvuk - inými slovami okolie počuje to čo počúvate a vy počujete okolie.
  • dúfam, že HD650 neskončia - to by bola tá najväčšia chyba vôbec, všetky tri sa perfektne dopĺňajú v tom aký zvuk ponúkajú, HD650 nikam nejdú, naopak je zábava ich neustále porovnávať

- cena podľa mňa zodpovedá kvalite, kľudne lepšie ako omnoho drahšie modely - aj v násobkoch ceny čo nie je pre sériu HD6xx žiadna novinka
- ako vraví krabica ....“Legenda pokračuje...” ja si osobne myslím, že jednoznačne áno

Sennheiser PXC 550

Sennheiser PXC 550

Pridané: 8. apríla 2018

• kvalita zvuku 10/10 ( lepšie slúchadlá som ešte nemal)
  • výborny adaptive noise cancelling ( cez apku sa upraviť individualne nastavenie)
  • nastavenie režimov ekvalizéra aj všeobecných nastavení do režimov - tlačidlo na menenie režimov na mušli
  • ovládanie je dotykové na pravej mušli, treba si zvyknúť ale po pár týždňoch super
  • súčasé pripojenie k dvom zariadeniam ( u mňa mobil a notebbok)
  • Bluetooth funguje na dobrú vzdialenosť ( veľa závisí od hrúbky stien)
  • pohodlnosť mušlí excelentná
  • automatické pauznutie hudby ked dám dole sluchádla funguje na 98%
  • kvalita zvuku pri telefonovaní je dobrá
  • rýchle vypnutie noise canccelingu
  • kvalitné káble
  • výdrž batérie nie je úplne presná ako udáva výrobca 20h s noise cancceligom, ja som sa dostal na 18h
  • materíaly su prijemmne
  • váha
  • nemusí pasovať na ,,veľké hlavy,, - pre upresnenie, napriek tomu ze ich mám maximálne predĺžene, most slúchadiel niekedy nepríjemne tlačí na temeno hlavy, málo peny v moste slúchadiel - PS ja mám obrovskú hlavu :)
  • raz za týždeň sa stane že 30 sekúnd zvuk ,, praská ,,
  • puzdro je z pevné ale z textilu, ja by som preferoval nejaký plastový obal

slúchadlá najvyššej kvality, oplatí sa investovať.
čo sa týka ceny dal som tomu aj za aj proti. Cena je vysoká, odporúčam sledovať taliansky, nemecký, španielský amazon
viete ušetriť 50%

Sennheiser RS 195

Sennheiser RS 195

Overený zákazník HiFisluchadla.sk Overený zákazník

Pridané: 4. apríla 2018

Zakúpený v HiFisluchadla.sk

Vlajková loď bezdrôtových slúchadiel firmy Sennheiser
Kvalitné prevedenie
Vynikajúci zvuk
Potlačenie šumu
Možnosť nastavení úprav zvuku podľa typu počúvanej hudby alebo hovoreného slova
Možnosť pripojenia k analógovému i digitálnemu zdroju

Sennheiser HD 25

Sennheiser HD 25

Pridané: 8. marca 2018

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Veľmi ľahké a pohodlné slúchadlo,perfektny zvuk, doporučujem

Overený zákazník L-E.SK Overený zákazník

Pridané: 6. marca 2018

Zakúpený v L-E.SK

• Výborný zvuk, kvalitné spracovanie, dostačujúci bezdrôtový prenos.
  • Bez možnosti použiť slúchadlá s klasickým prenosom zvuku po kábli.

Maximálna spokojnosť. Určite doporučujem.

Pridané: 2. marca 2018

• paradny zvuk, skoro neviete ze ich mate..
  • nie pre kazdeho., otvoreny system..

mne vyhovuju , odporucam..treba ich pocut..

Overený zákazník Profi-DJ.sk Overený zákazník

Pridané: 19. februára 2018

Zakúpený v Profi-DJ.sk

• kvalitný zvuk
  • počuť buchot kábla ked búcha o predmety

Zobrazujem 161 - 180 zo 219 recenzií 1...7 8 [ 9 ] 10 11