Recenzie Sennheiser

Sennheiser E865

Sennheiser E865

Pridané: 14. marca 2020

Zakúpený v MUZIKER.sk

Vlastním Sennheiser E865 a som s ním nadmieru spokojný. Dobrá voľba na spev aj inštrumenty.

Pridané: 8. marca 2020

• jednoduchá inštalácia
  • fajn konštrukcia
  • dobré a stabilné pripojenie
  • dobre riešené nabíjanie
  • výdrž batérie
  • prebasované, nerozumiem funkcii Bass boost, to je už fakt nepočúvateľné
  • komfort nosenia by mohol byť lepší
  • surround je len taká marketingovka, je to zbytočné
  • pri vyššej hlasitosti výšky nepríjemne "kričia"
  • náušníky sú z materiálu, ktorý sa rýchlo opotrebuje, hlavne ak máte okuliare alebo bradu

Slúchadlá mi nevyhovovali - chcel som ich primárne na pozeranie TV. Tovar som vrátil.

Sennheiser HD 450BT

Sennheiser HD 450BT

Pridané: 22. februára 2020

Zakúpený v MALL.SK

problém so spojením s bluetooth vysielačom

Sennheiser HD 25

Sennheiser E865S

Overený zákazník Kytary.sk Overený zákazník

Pridané: 23. januára 2020

Zakúpený v Kytary.sk

• Toto nie je mikrofon ,ale Pan mikrofon a ked sa k tomu prida pekna farba hlasu vyhrali sme.Odporucam.
  • Mozno by potesil v baleni taky isty kvalitny mikrofonovy kabel.

Odporucam.

Sennheiser CX 300S

Pridané: 11. novembra 2019

• pekné stredy a výšky
  • nevýrazný basový prednes
  • kábel pri kontakte s oblečením prenáša zvuk (microphonics)

Toto je môj subjektívny názor na slúchatká. V porovnaní s mojimi staršími Sennheiser CX 175 mali čistejší prednes stredov a výšok. Basová časť bola nevýrazná až veľmi slabá a to aj po úprave zvuku ekvalizérom. Bol to hlavný dôvod pre ktorý som ich vrátil naspäť. Osobne by som ich neodporučil pre EDM žánre a skladby s dominantnou basovou zložkou.

Sennheiser EPOS PC 8 USB

Sennheiser EPOS PC 8 USB

Overený zákazník L222 Overený zákazník

Pridané: 11. októbra 2019

Zakúpený v L222

• Lahke
  • pripojenie cez USB
  • potlaca okolity hluk
  • kvalitny zvuk na telekonferencie
  • nepohodlne, nie su urcene na celodenne telefonovanie

Headset splna ucel: velmi dobre rozumiem a aj mna velmi dobre rozumeju pri telekonferenciach. Mne vyhovuje aj pripojenie cez USB, mam takto sluchadla zapojene do docking station.
Na dlhodobe telefonovanie ale nie su, uz po polhodine ma tlacia na usiach. Ani nie su urcene na pocuvanie hudby.

Sennheiser E945

Sennheiser E945

Overený zákazník PROAUDIO Overený zákazník

Pridané: 15. septembra 2019

Zakúpený v PROAUDIO

• nemá vypínač (ak sa používa bez zvukára, tak je to nepraktické)

Podla mojho názoru lepší zvuk než Shure Beta 58A a než ostatné mikrofony, ktoré som používal doteraz. (AKG, Bayerdynamic)

Sennheiser HD 300 PRO

Sennheiser HD 300 PRO

Overený zákazník Kytary.sk Overený zákazník

Pridané: 2. septembra 2019

Zakúpený v Kytary.sk

• dobrá kvalita za super cenu
  • v promoakcii za polovičnú cenu :) no nekúp to

Sennheiser HD 569

Sennheiser HD 569

Overený zákazník Audigo.sk Overený zákazník

Pridané: 10. augusta 2019

Zakúpený v Audigo.sk

• nedodaný adapter 6,3/3,5mm.

Po zapojení cez sluchátkový zosilovač kvalitný zvuk.

Frankie1814 Frankie1814

Pridané: 7. augusta 2019

(naposledy upravené 7. augusta 2019)

• výborný zvuk
  • možnosť dokúpenia ďalších slúchadiel (bez základne), ktoré je možné mať pripojené súčasne
  • možnosť dokúpenia náhradného polstrovania náušníkov
  • nepochopiteľne veľká medzera v polstrovaní na hlavovom moste na spojenie s nabíjacími konektormi, ktorá spôsobuje veľmi nepríjemný tlak (mám však väčšiu hlavu): konektor má šírku 7 mm, ale medzera v polstrovaní má cca 42 mm !!! Načo ??? Riešenie: svojpomocne zhotovený "vankúšik" vyplňujúci problematickú medzeru (napr. z papierovej vreckovky a lepiacej pásky)
  • počas tichších častí skladieb je výrazná interferencia s Wi-Fi routerom (cca 80 cm od základne slúchadiel)
  • vysoká cena v SR - preto som ich kúpil za 181,50 € (z dôvodu drahej dopravy do SR - 12 € - vyzdvihnuté v Marcheggu, kam je doprava týchto slúchadiel bezplatná) na amazon*de . Cena na stránke je s nemeckou DPH, ktorá je nižšia ako v SR.

Kvalitné slúchadlá s drobnými nedostatkami, ktoré som si vybral na základe článku na https://avmania.zive.cz... - i keď v ňom sa spomínajú RS 170

Sennheiser Set 880

Sennheiser Set 880

Pridané: 12. júla 2019

Zakúpený v MALL.SK

• jediný na trhu s takými parametrami
  • trochu drahý

Sennheiser HD 599

Sennheiser HD 599

Overený zákazník L-E.SK Overený zákazník

Pridané: 20. mája 2019

Zakúpený v L-E.SK

• odpojitelne kable (3,5mm jack 1,2m / 6,3mm jack 3m)
  • velmi pohodlne, nizky pritlak (takze s headbang-om opatrne) - poz: nosim okuliare
  • dostatocne velke a hlboke musle (nausniky) - samozrejme zalezi ako mate tvarovane usi, ale ak budete mat problem s tymito sluchadlami, tak potom asi s vacsinou "over ear" (okolo usi) sluchadiel
  • vymenitelne nausniky

Dovod nakupu / vyuzitie: domace pocuvanie hudby, filmov, videohry, ku el. gitare a klavesom, (ASMR :P). Byvam v byte a nechcem rusit susedov reproduktormi (aj ked aj tie pouzivam, ale nie velmi nahlas :) ).

Nie som ziadny audio-fanatik, ani so zvukom nepracujem profesionalne, ale hudbu mam rad (siroke spektrum zanrov) a chcel som siahnut po niecom kvalitnom a osvedcenom (mal som moznost si pred kupou vyskusat starsi model Sennheiser HD555). Slusne sluchadla najdete aj lacnejsie, takze investiciu musite zvazit (cena modelu HD599 v case nakupu bola cca 170 EUR).

Chcel som otvorene sluchadla pre "priestorovejsi" pocit a aby mali odpojitelny kabel (poz. koncovka iduca do sluchadiel je specialne tvarovana, takze najjednoduchsie je kupit nahradny kabel od vyrobcu, aj ked na internete najdete navody na "tunning" aby vam pasoval akykolvek 2,5mm jack).

Externa zvukova karta / DAC/AMP / zosilnovac nie je potrebny kvoli hlasitosti (impedancia 50 Ohm), aj ked rad by som vyskusal ako by zneli s niecim takym.

Sennheiser HD 600

Sennheiser HD 300

Sennheiser HD 300

Pridané: 6. marca 2019

• Vyvážený čistý zvuk
  • Pri doladení v ekvalizéri veľmi slušné basy
  • Pohodlné
  • 3,5 mm Jack v tvare L
  • Dajú sa poskladať

Za cenu 50€ sú to veľmi dobré slúchadlá, zvukovo čisté a vyvážené. Kto má radšej viac basov, dá sa to vyriešiť s nastavením v ekvalizéri. Slúchadlá sú veľmi pohodlné na nosenie a ani po dlhšom nosení z nich nebolia uši. Slúchadlá sú zložiteľné čiže sa zmestia kamkoľvek. Odporúčam!

Sennheiser HD 650

• Kábel
  • Balenie
  • Horná časť polstrovania
  • Naušníky

Skvelé slúchadlá, takmer dokonalý produkt. Polstrovanie na headbande je podľa mna slabé, má to 12mm na výšku a 20mm na šírku, ak by to malo očosi viac tak by bola váha lepšie rozložená. Nieje to vyslovene chyba, slúchadlá sú pohodlné ale myslím že takto by to bolo lepšie. Ak by tam bolo 25mm šírka a 15mm výška toho vankúšika tak by to bolo dokonalé.
Naušníky sa mi spočiatku zdali dosť tvrdé, je tam obyčajná pena ale nakoniec je to len vec zvyku, sú pohodlné a navyše ten velúr je kvalitnejší ako to čo som doteraz mal v rukách. Nechytá sa nato až tak prach a skrátka je to príjemnejší velúr ako od konkurencie, možno to ani velúr nieje, fakt neviem vyzerá to ako velúr ale kto vie čo to vlastne je :D
Cena 320€ je pomerne vysoká ale myslím že stojí zato, tá kvalita tam rozhodne je a slúchadlá vydržia snáď večnosť. To je asi všetko čo sa nevýhod týka.

Výhodou je balenie ktore sa dá využiť na skladovanie na stole, vyzerá veľmi pekne. Kábel je zatiaľ najlepší aký som k slúchadlám mal, je takmer dokonalý. Klasická guma, potiahnutá takým matným povrchom/zdrsnením. Ideálna hrúbka, skvelo sa stým manipuluje a zároveň to pôsobí veľmi kvalitne. Hmožnosť je fajn, takmer necítiť že mám niečo na hlave. Kvalita spracovania je taktiež na vysokej urovni, všetko dokonale lícuje a do detailu je všetko odpracované. Sennheiser sa stým neserie, proste aj to čo nieje vedieť aj to vyzerá pekne upravené. Konštrukcia má svoje nedostatky ale viac menej vpohode. Možno ten hlavový most by mohol byť širší a uchytenie mušle trocha masívnejšie. Sú použité dosť kvalitné materiály, je to síce len plast ale aj tak kvalitný plast. Vonkajšia mriežka je kovová a taktiež vnutorná konštrukčná časť headbandu je kov. Dizajnovo veľmi pekný kus, oproti tej ohave HD600 je to nádhera. Jednoduchosť a precíznosť to je SENNHEISER! :)

Zvukovo sú slúchadlá veľmi dobré ak by som to mal hodnotiť podľa toho čo som doteraz počul tak im dám 9,4/10
Mal som predtým HIFIMAN HE400i tzv. čínsky šmejd s dobrým zvukom, tým by som dal hodnotenie zvuku 9,6/10. Zvukovo boli tie planarne sluchadlá natom lepšie čo sa týka soundstage, tam skrátka bol ten zvuk taký priestorovejší, malo to akokeby vačší dynamický rozsah ako to čo dokáže "zobraziť" HD650. Basy/stredy/výšky na rovnakej úrovni, samozrejme hrajú inak, každé sluchadlá hraju trocha inak a to je aj prípad HD650, ten zvuk je v porovnaní s hifimanom tmavší/temnejší ale nieje to až tak razantná zmena. Spočiatku je ten zvuk taký až príliš temný a zahuhlaný, basy akokeby zachádzali vyššie a zkreslovali ostatné frekvencie cez stredy až k vokálom. Tento problém sa vyriešil ked sa slúchadlá rozohrali takže po kupe nevešajte hlavu a nechajte ich hrať niekde v skrini cez noc, takto to opakovať aspon niekoľko dní a slúchadlá sa postupom toho času rozohrajú. Neviem či stačí aj nižšia hlasitosť, ja som to na telefone dal na plno nakoľko telefon ani na 100% nedokaže vybudiť nejake extremny výkon pre taketo vysokoohmove sluchadla. Odporúčam teda aspon 60hodín, niekde som čítal že treba aj 2x toľko. Ja som momentalne na cca 65hodinách prehravania a zvuk sa krásne vyčistil, tie basy su už tam kde majú byť, všetko detailne a ten zvuk je fakt fenomenálny. Možno sa mi to len zdá ale tuším že sa aj zvýšila hlasitosť a teda náročnosť na prehratie na telefone je teraz nižšia. Pušťal som tam na noc špecálny album "V.A - SoundVision & HDtracks Present" a spočiatku som vobec nepočul že hrajú ale posledné dni to už bolo počuť čiže neviem bud sa mi to len zdá alebo naozaj trocha klesla naročnosť na vybudenie.

Odporúčam taktiež nechať hrať tie sluchadlá na krabici, nie širšej ako 14-15cm, takto sa sluchadlá roztiahnu do požadovaneho rozmeru/tlaku. Mne spočiatku trocha vadil ten prítlak ale teraz už je to vpohode.

Ak to zhrniem tak slúchadlá veľmi dobré, hlavne ten zvuk a taktiež skvelá pohodlnosť a kvalita vyhotovenia ktorá zaručí že sa len tak nezničia a teda ich možem používať aj dlhé roky.

Sennheiser CX SPORT In-Ear Wireless

Sennheiser GSP 300

Overený zákazník Techhouse Overený zákazník

Pridané: 15. januára 2019

Zakúpený v Techhouse

• Výborná kvalita a ergonómia produktu za fajn cenu.

Sennheiser XSW 1-825-A

Sennheiser XSW 1-825-A

Pridané: 14. januára 2019

Zakúpený v MUZIKER.sk

Dobrý mikrofón, som spokojný...aj cena je prijateľná..

Zobrazujem 141 - 160 zo 215 recenzií 1...6 7 [ 8 ] 9 10...11